Poniżej podaję linki do firm/osób, które mogę polecić z czystym sumieniem. Zachęcam do sprawdzenia!


SALA WESELNA AMELIA - przepiękna sala, wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach a pysznego jedzenia jest tyle, że stoły się uginają (dosłownie!). Do tego bardzo sympatyczni i ugodowi Właściciele!

http://www.zelewo.pomorskiewesele.pl/

 

FOTOGRAF ŚLUBNY MICHAŁ DOMARUS - jest to naprawdę najlepszy fotograf jakiego znam! W 100% PROFESJONALISTA! Ten człowiek ma po prostu wielki talent i zmysł! Polecam!

http://www.michaldomarus.com/

 

SZKOŁA TAŃCA TANGO - jeśli szukacie Państwo szkoły tańca, w której chcecie przygotować się do Pierwszego Tańca lub ogólnie nauczyć się tańczyć, to ta szkoła jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Szkoliliśmy się tam z Żoną na rok przed naszym weselem i byliśmy zachwyceni profesjonalnym, sympatycznym oraz wesołym podejściem prowadzących do swoich uczniów.

http://www.tango.com.pl/

 

DEKORACJE ŚLUBNE I KWIATY - FILIP ŻUKOWSKI - dekoracje ślubne - kwiatowe dekoracje sali, dekoracje kościoła i urzędu stanu cywilnego, strojenie samochodów, akcesoria kwiatowe dla Młodej Pary, ślubne dodatki. Kwiaty pochodzą ze zdecydowanie najlepszej kwiaciarni w Wejherowie. Polecam wszystkim wymagającym klientom !

http://www.twojbukietslubny.pl/

 

WELONY I BIŻUTERIA ŚLUBNA - serdecznie polecam firmę Deccoria Wedding. Gratka dla Pań - welony, biżuteria ślubna i różne dodatki. Wszystko z odpowiednią klasą !

http://deccoriawedding.wix.com/deccoriawedding

 

SHOW MASTERS - pokazy ognia, pokazy fajerwerków, oprawa sceniczna, nagłośnienie, oświetlenie! Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego, oryginalnego i chcecie sprawić niespodziankę swoim gościom na weselu to polecam usługi tej firmy - zaufał jej między innymi ekskluzywny Hotel Haffner w Sopocie!

http://showmasters.pl/

 

ADI TRAVEL BIURO PODRÓŻY - zastanawialiście się już nad podróżą poślubną? Polecam ADI TRAVEL! Mimo, że biuro mieści się w Redzie to z jego usług korzystają ludzie z całego Trójmiasta i okolic  - bo Właścicielka zapewnia wyszukanie najlepszych ofert (często poświęcając nawet swój prywatny czas poza godzinami pracy)!

http://www.aditravel.pl/

 

KOMPOZYTOR I NAUCZYCIEL ŚPIEWU SAVAA - lepszego nauczyciela śpiewu nie znajdziecie w Trójmieście - zapewniam (wiem, bo sam szukałem)! Do tego jest GENIALNYM kompozytorem - piękną muzykę jest w stanie napisać od ręki, dosłownie "na pstryknięcie palca" - sam się o tym przekonałem i byłem w szoku! (kontakt poniżej)