Zapraszam do zapoznania się z opiniami klientów jak również do wystawiania własnych opini. Poniżej skan prezentu, który otrzymałem od niezwykle sympatycznej Pary polsko-angielskiej. Serdecznie dziękuję !

Comments: 5
 • #5

  Magda i Dawid K. (Monday, 28 August 2017 11:45)

  Serdecznie dziękujemy Panu Arkowi za prezent w postaci przepięknego filmu! Dobór muzyki, uchwycenie najważniejszych momentów przysięgi doskonale ujęte w krótkim aczkolwiek bardzo "treściwym" filmie. Powtórzymy kluczowe terminy określające pracę Pana Arka, potwierdzające opinie innych usługobiorców: indywidualność, oryginalność, kreatywność, profesjonalizm. Usługi świadczone na najwyższym poziomie w przemiłej atmosferze! Recovo-records to solidna, rozwijająca się stale firma godna uwagi i polecenia. Jeszcze raz dziękujemy!

 • #4

  Maria i Martin (Thursday, 25 February 2016 07:55)

  Chcieliśmy podzielić się naszymi wrażeniami odnośnie współpracy z Panem Arkadiuszem Fabryckim przy okazji wideofilmowania naszego ślubu i wesela. Ponieważ na co dzień mieszkamy za granicą, pierwsze spotkanie z naszym filmowcem odbyliśmy za pośrednictwem Skypa. W czasie spotkania przedstawiliśmy nasze preferencje i skorzystaliśmy z rad Pana Arka dotyczących realizacji zlecenia a także ustaliliśmy warunki umowy. Nasz rozmówca okazał się być osobą kompetentną, wzorowo zorganizowaną i prawdziwie zangażowaną w nasze przedsięwzięcie.
  W trakcie filmowania zarówno ślubu jak i wesela nasz filmowiec wykazał się profesjonalizmem i taktem ustawiając się tak, aby uchwycić najważniejsze wydarzenia w dyskretny ale efektowny sposób.
  Po obejrzeniu gotowego filmu byliśmy pod ogromnym wrażeniem zarówno aspektów technicznych realizacji (powalająca czołówka filmu), montażu (doskonały dobór podkładu muzycznego do poszczególnych scen) i wierności w oddaniu atmosfery i nastroju filmowanych uroczystości.
  Jesteśmy pod wrażeniem doskonałego opanownia warsztatu, talentu artystycznego oraz pasji przy realizacji naszego filmu. Dzięki Panu Arkowi mamy wspaniałą pamiątkę, za którą raz jeszcze dziękujemy.
  Całym sercem polecamy przyszłym parom usługi WIDEOFILMOWANIE RECOVO RECORDS a Panu Arkadiuszowi życzymy samych sukcesów.

 • #3

  Patrycja i Staś (Wednesday, 24 February 2016 21:41)

  Firma godna polecenia! Cztery miesiące przed ślubem zaczęły się poszukiwania wzg. "kamerzysty".Od początku planowania ślubu wiedzieliśmy,że chcemy mieć pamiątkę Naszego Pięknego Dnia.Nie chcieliśmy z polecenia nikogo,gdyż chcieliśmy mieć inaczej niż wszyscy tzn. nasi znajomi i rodzina.Więc mąż zaczął przeglądać różne propozycje w internecie,aż natknął się na Recovo Records:-) Wiadomo reklama dzwignią handlu:-))). Bardzo ładna prezentacja i tak jak było to zareklamowane tak w 100% się sprawdziło. Od początku do końca filmu spełniły się nasze oczekiwania.Film nagrany z niesamowity wyczuciem,co ważne na przyjęciu weselnym wgl.nie było odczuć,że ktoś "coś"nagrywa co sprawiło,że goście byli niesamowicie wyluzowani:-)i to sprawiło,że film jest genialny,aaa I nie mogę pominąć NASZEGO WSPANIAŁEGO TELEDYSKU JEST PO PROSTU FANTASTYCZNY JEST JUŻ OK 900 ODSŁON OD grudnia:-))) Nasi goście którzy oglądali byli pod bardzo dużym wrażeniem.Naprawdę wszystkim gorąco polecamy.DZIĘKUJEMY ZA KAWAŁ DOBREJ ROBOTY:-)))))

 • #2

  Ilona i Adam (Sunday, 31 January 2016 19:34)

  Gorąco polecamy firmę Recovo Records! Film wysokiej jakości, nagrany z wyczuciem, skupia wszystkie najważniejsze momenty i śmieszne sytuacje, nic nie zostało pominięte a trailer wprost powala na kolana :) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy panu Arkowi za przepiękną pamiątkę z wesela!

 • #1

  Ola (Friday, 29 January 2016 12:18)

  Mieliśmy z mężem przyjemność korzystać z usług p.Arka ! Współpraca przebiegła bez najmniejszego problemu a efekt końcowy był rewelacyjny.
  Film do końca trzymał w świetnym humorze, nie dłużył się, podkład muzyczny idealnie się wkomponował w całość i dopełnił m.in.nudne sceny z kościoła ;)
  Z czystym sumieniem polecam i myślę, że uda Nam się spotkać z p.Arkiem w przyszlości przy okazji innych uroczystości.