Specjalizujemy się w realizacji filmów ślubnych. Jesteśmy także otwarci na inne projekty (przykład w PORTFOLIO). Działamy głównie w obrębie tzw. Małego Trójmiasta Kaszubskiego (Wejherowo, Reda, Rumia) i Trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk) ale swoje usługi możemy oferować także w innych regionach Polski.

 

Ślub jest niezwykłym wydarzeniem. Dokumentacja filmowa z tak ważnego dnia nie może zostać powierzona komuś nieodpowiedzialnemu. Bez względu na to czy zdecydujecie się Państwo na nasze usługi czy też na usługi innej firmy, to najważniejsze aby zrobiły to właśnie osoby odpowiedzialne. Chciałbym w tym miejscu wyjaśnić na czym polega praca kamerzysty ślubnego i za co tak naprawdę płaci Młoda Para.

 

Nasza praca polega przede wszystkim na uwiecznieniu, w postaci filmu, jednego z najważniejszych dni w życiu. W związku z tym czujemy gigantyczną odpowiedzialność  za to co robimy. Podchodzimy do tego z założeniem, że tworzymy komuś pamiątkę taką jaką sami byśmy chcięli mieć. Żeby nie być gołosłownym, zachęcamy do sprawdzenia opinii klientów.

 

Tak naprawdę praca nad filmem zaczyna się jeszcze przed konkretnym terminem ślubu. Kilka dni wcześniej opracowuje się całą logistykę i plan pracy dostosowując ją odpowiednio do konkretnych miejsc (kościół, sala, plener). W dniu wesela staramy się uchwycić wszystko co najważniejsze, zwracając przy tym uwagę na ważne detale. W kościele pracujemy z pełnym poszanowaniem Liturgii (posiadamy certyfikat wydany przez Archidiecezję Gdańską uprawniający do filmowania podczas celebracji liturgicznych). Bardzo duży nacisk kładziemy na rejestrację dźwięku używając w tym celu dodatkowego sprzętu.

 

Obsługa wesela tj. kapela, kucharz czy kelner kończą swoją pracę wraz z końcem imprezy lub najpóźniej po zakończeniu „Poprawin”. Natomiast - muszę to wyraźnie podkreślić –  praca kamerzysty dopiero wtedy się zaczyna. Filmowiec zamienia się wówczas w post-producenta czyli w montażystę filmu. Rzetelny i solidny montaż trwa średnio około 2-3 tygodnie. Wiele godzin i nieraz całe noce spędzone przed monitorem. Dążymy do tego aby w efekcie powstał film, który ma zaskoczyć czymś oryginalnym, ma być dynamiczny, ponadprzeciętny i przede wszystkim jak najwierniej oddać emocje ludzi, klimat „tego dnia”. Szczególną uwagę poświęcamy udźwiękowieniu i muzyce.

 

W ofercie mamy też opcję filmowania za pomocą drona - operator drona posiada niezbędne certyfikacje !

 

Zapraszamy do współpracy!